Heading Example

U19 - i liga wojewódzka

terminarz

Kolejka 1
Gwarek Zabrze
4 - 0
ROW 1964 Rybnik
Saturday, 12 August 2023 10:00
Ruch Chorzów S.A
1 - 4
Zagłębie Sosnowiec
Saturday, 12 August 2023 11:00
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 5
Rekord Bielsko Biała
Saturday, 12 August 2023 14:00
Rozwój Katowice
0 - 0
UKS Ruch Chorzów
Saturday, 12 August 2023 14:00
KS Stadion Śląski
5 - 1
Podbeskidzie Bielsko Biała
Saturday, 12 August 2023 14:00
SMS Tychy
1 - 2
GKS Katowice
Saturday, 12 August 2023 14:00
Piast Gliwice
2 - 0
GKS Tychy
Saturday, 12 August 2023 14:00
Polonia Bytom
0 - 0
Ruch Radzionków
Saturday, 12 August 2023 14:15
Kolejka 2
Rekord Bielsko Biała
5 - 0
Polonia Bytom
Saturday, 19 August 2023 11:00
GKS Katowice
2 - 0
Rozwój Katowice
Saturday, 19 August 2023 11:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
5 - 0
SMS Tychy
Saturday, 19 August 2023 11:00
ROW 1964 Rybnik
0 - 2
UKS Ruch Chorzów
Saturday, 19 August 2023 11:00
Zagłębie Sosnowiec
5 - 3
Piast Gliwice
Saturday, 19 August 2023 11:00
Ruch Radzionków
0 - 2
Ruch Chorzów S.A
Sunday, 20 August 2023 10:00
GKS Tychy
3 - 0
KS Stadion Śląski
Sunday, 20 August 2023 11:00
Gwarek Zabrze
6 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 20 August 2023 11:00
Kolejka 3
SMS Tychy
1 - 1
GKS Tychy
Sunday, 27 August 2023 11:00
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 1
ROW 1964 Rybnik
Sunday, 27 August 2023 11:00
KS Stadion Śląski
1 - 3
Zagłębie Sosnowiec
Sunday, 27 August 2023 11:00
Rozwój Katowice
3 - 2
Podbeskidzie Bielsko Biała
Sunday, 27 August 2023 11:00
Polonia Bytom
1 - 7
Gwarek Zabrze
Sunday, 27 August 2023 11:00
UKS Ruch Chorzów
0 - 2
GKS Katowice
Sunday, 27 August 2023 11:00
Piast Gliwice
0 - 3
Ruch Radzionków
Sunday, 27 August 2023 11:15
Ruch Chorzów S.A
1 - 2
Rekord Bielsko Biała
Sunday, 27 August 2023 11:15
Kolejka 4
ROW 1964 Rybnik
0 - 2
GKS Katowice
Wednesday, 30 August 2023 10:00
GKS Tychy
0 - 2
Rozwój Katowice
Wednesday, 30 August 2023 11:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0 - 3
UKS Ruch Chorzów
Wednesday, 30 August 2023 11:00
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 0
Polonia Bytom
Wednesday, 30 August 2023 11:00
Ruch Radzionków
1 - 1
KS Stadion Śląski
Wednesday, 30 August 2023 11:20
Rekord Bielsko Biała
4 - 1
Piast Gliwice
Wednesday, 30 August 2023 11:20
Zagłębie Sosnowiec
9 - 0
SMS Tychy
Wednesday, 30 August 2023 11:20
Gwarek Zabrze
1 - 1
Ruch Chorzów S.A
Wednesday, 30 August 2023 11:20
Kolejka 5
Polonia Bytom
4 - 0
ROW 1964 Rybnik
Saturday, 02 September 2023 11:00
Ruch Chorzów S.A
9 - 1
LKS Drzewiarz Jasienica
Saturday, 02 September 2023 11:00
GKS Katowice
1 - 2
Podbeskidzie Bielsko Biała
Saturday, 02 September 2023 11:00
Piast Gliwice
1 - 1
Gwarek Zabrze
Sunday, 03 September 2023 11:00
UKS Ruch Chorzów
4 - 1
GKS Tychy
Sunday, 03 September 2023 11:00
KS Stadion Śląski
2 - 1
Rekord Bielsko Biała
Sunday, 03 September 2023 11:00
Rozwój Katowice
2 - 2
Zagłębie Sosnowiec
Sunday, 03 September 2023 11:00
SMS Tychy
1 - 4
Ruch Radzionków
Sunday, 03 September 2023 11:00
Kolejka 6
ROW 1964 Rybnik
0 - 4
Podbeskidzie Bielsko Biała
Sunday, 10 September 2023 11:00
Gwarek Zabrze
4 - 1
KS Stadion Śląski
Sunday, 10 September 2023 11:00
Polonia Bytom
2 - 3
Ruch Chorzów S.A
Sunday, 10 September 2023 11:00
LKS Drzewiarz Jasienica
1 - 6
Piast Gliwice
Sunday, 10 September 2023 11:00
Ruch Radzionków
4 - 1
Rozwój Katowice
Sunday, 10 September 2023 11:45
GKS Tychy
1 - 1
GKS Katowice
Sunday, 10 September 2023 11:45
Zagłębie Sosnowiec
6 - 1
UKS Ruch Chorzów
Sunday, 10 September 2023 11:45
Rekord Bielsko Biała
4 - 1
SMS Tychy
Monday, 11 September 2023 11:45
Kolejka 7
GKS Katowice
2 - 1
Zagłębie Sosnowiec
Saturday, 16 September 2023 11:50
KS Stadion Śląski
1 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 17 September 2023 10:00
Rozwój Katowice
3 - 3
Rekord Bielsko Biała
Sunday, 17 September 2023 11:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2 - 1
GKS Tychy
Sunday, 17 September 2023 11:00
UKS Ruch Chorzów
1 - 0
Ruch Radzionków
Sunday, 17 September 2023 11:00
SMS Tychy
0 - 5
Gwarek Zabrze
Sunday, 17 September 2023 11:00
Piast Gliwice
0 - 1
Polonia Bytom
Sunday, 17 September 2023 11:00
Ruch Chorzów S.A
7 - 0
ROW 1964 Rybnik
Sunday, 17 September 2023 11:50
Kolejka 8
LKS Drzewiarz Jasienica
1 - 1
SMS Tychy
Sunday, 24 September 2023 11:00
Zagłębie Sosnowiec
7 - 0
Podbeskidzie Bielsko Biała
Sunday, 24 September 2023 11:00
ROW 1964 Rybnik
2 - 1
GKS Tychy
Sunday, 24 September 2023 11:00
Polonia Bytom
0 - 1
KS Stadion Śląski
Sunday, 24 September 2023 11:00
Rekord Bielsko Biała
4 - 1
UKS Ruch Chorzów
Sunday, 24 September 2023 11:00
Gwarek Zabrze
2 - 2
Rozwój Katowice
Sunday, 24 September 2023 11:00
Ruch Chorzów S.A
1 - 0
Piast Gliwice
Sunday, 24 September 2023 11:00
Ruch Radzionków
1 - 6
GKS Katowice
Sunday, 24 September 2023 11:00
Kolejka 9
Piast Gliwice
8 - 0
ROW 1964 Rybnik
Saturday, 30 September 2023 12:00
GKS Katowice
3 - 1
Rekord Bielsko Biała
Saturday, 30 September 2023 12:00
KS Stadion Śląski
0 - 3
Ruch Chorzów S.A
Sunday, 01 October 2023 12:00
Rozwój Katowice
3 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 01 October 2023 12:00
UKS Ruch Chorzów
0 - 5
Gwarek Zabrze
Sunday, 01 October 2023 12:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
4 - 1
Ruch Radzionków
Sunday, 01 October 2023 12:00
GKS Tychy
0 - 1
Zagłębie Sosnowiec
Sunday, 01 October 2023 12:00
SMS Tychy
4 - 5
Polonia Bytom
Sunday, 01 October 2023 12:00
Kolejka 10
Ruch Radzionków
1 - 1
GKS Tychy
Sunday, 08 October 2023 12:00
Gwarek Zabrze
1 - 1
GKS Katowice
Sunday, 08 October 2023 12:00
Piast Gliwice
1 - 1
KS Stadion Śląski
Sunday, 08 October 2023 12:00
Ruch Chorzów S.A
2 - 1
SMS Tychy
Sunday, 08 October 2023 12:05
Polonia Bytom
2 - 2
Rozwój Katowice
Sunday, 08 October 2023 12:05
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 2
UKS Ruch Chorzów
Sunday, 08 October 2023 12:05
Rekord Bielsko Biała
4 - 1
Podbeskidzie Bielsko Biała
Sunday, 08 October 2023 20:00
ROW 1964 Rybnik
0 - 8
Zagłębie Sosnowiec
Monday, 09 October 2023 12:00
Kolejka 11
SMS Tychy
2 - 1
Piast Gliwice
Saturday, 14 October 2023 12:00
GKS Tychy
3 - 1
Rekord Bielsko Biała
Saturday, 14 October 2023 12:00
UKS Ruch Chorzów
1 - 2
Polonia Bytom
Saturday, 14 October 2023 12:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1 - 2
Gwarek Zabrze
Saturday, 14 October 2023 12:00
KS Stadion Śląski
2 - 1
ROW 1964 Rybnik
Saturday, 14 October 2023 12:00
Rozwój Katowice
0 - 2
Ruch Chorzów S.A
Saturday, 14 October 2023 12:00
Zagłębie Sosnowiec
4 - 4
Ruch Radzionków
Saturday, 14 October 2023 12:00
GKS Katowice
10 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
Saturday, 14 October 2023 12:00
Kolejka 12
Piast Gliwice
3 - 1
Rozwój Katowice
Sunday, 22 October 2023 12:00
Rekord Bielsko Biała
0 - 2
Zagłębie Sosnowiec
Sunday, 22 October 2023 12:00
Gwarek Zabrze
3 - 0
GKS Tychy
Sunday, 22 October 2023 12:00
KS Stadion Śląski
2 - 2
SMS Tychy
Sunday, 22 October 2023 12:00
ROW 1964 Rybnik
1 - 0
Ruch Radzionków
Sunday, 22 October 2023 12:00
LKS Drzewiarz Jasienica
3 - 7
Podbeskidzie Bielsko Biała
Sunday, 22 October 2023 12:10
Polonia Bytom
0 - 8
GKS Katowice
Sunday, 22 October 2023 12:10
Ruch Chorzów S.A
0 - 2
UKS Ruch Chorzów
Sunday, 22 October 2023 12:10
Kolejka 13
GKS Katowice
4 - 1
Ruch Chorzów S.A
Sunday, 29 October 2023 12:00
UKS Ruch Chorzów
0 - 2
Piast Gliwice
Sunday, 29 October 2023 12:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3 - 0
Polonia Bytom
Sunday, 29 October 2023 12:00
SMS Tychy
0 - 2
ROW 1964 Rybnik
Sunday, 29 October 2023 12:00
Rozwój Katowice
2 - 1
KS Stadion Śląski
Sunday, 29 October 2023 12:00
GKS Tychy
6 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 29 October 2023 12:15
Zagłębie Sosnowiec
3 - 3
Gwarek Zabrze
Sunday, 29 October 2023 12:15
Ruch Radzionków
4 - 0
Rekord Bielsko Biała
Sunday, 29 October 2023 12:15
Kolejka 14
KS Stadion Śląski
1 - 0
UKS Ruch Chorzów
Sunday, 05 November 2023 12:00
ROW 1964 Rybnik
0 - 4
Rekord Bielsko Biała
Sunday, 05 November 2023 12:00
Gwarek Zabrze
2 - 0
Ruch Radzionków
Sunday, 05 November 2023 12:00
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 3
Zagłębie Sosnowiec
Sunday, 05 November 2023 12:00
Polonia Bytom
1 - 2
GKS Tychy
Sunday, 05 November 2023 12:00
Ruch Chorzów S.A
3 - 2
Podbeskidzie Bielsko Biała
Sunday, 05 November 2023 12:00
Piast Gliwice
3 - 3
GKS Katowice
Sunday, 05 November 2023 12:00
SMS Tychy
2 - 3
Rozwój Katowice
Sunday, 05 November 2023 12:00
Kolejka 15
Rozwój Katowice
2 - 0
ROW 1964 Rybnik
Sunday, 12 November 2023 12:00
Zagłębie Sosnowiec
3 - 3
Polonia Bytom
Sunday, 12 November 2023 12:00
Ruch Radzionków
4 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 12 November 2023 12:00
Rekord Bielsko Biała
0 - 2
Gwarek Zabrze
Sunday, 12 November 2023 12:00
GKS Tychy
1 - 1
Ruch Chorzów S.A
Sunday, 12 November 2023 12:00
UKS Ruch Chorzów
3 - 3
SMS Tychy
Sunday, 12 November 2023 12:20
Podbeskidzie Bielsko Biała
2 - 4
Piast Gliwice
Sunday, 12 November 2023 12:20
GKS Katowice
4 - 0
KS Stadion Śląski
Sunday, 12 November 2023 12:20
Kolejka 16
GKS Tychy
vs
Piast Gliwice
Sunday, 17 March 2024 10:00
Rozwój Katowice
vs
Ruch Radzionków
Sunday, 17 March 2024 10:00
Zagłębie Sosnowiec
vs
KS Stadion Śląski
Sunday, 17 March 2024 10:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Ruch Chorzów S.A
Sunday, 17 March 2024 10:00
Polonia Bytom
vs
SMS Tychy
Sunday, 17 March 2024 10:25
Rekord Bielsko Biała
vs
ROW 1964 Rybnik
Sunday, 17 March 2024 10:30
UKS Ruch Chorzów
vs
LKS Drzewiarz Jasienica
Monday, 18 March 2024 10:25
Kolejka 17
GKS Tychy
vs
Podbeskidzie Bielsko Biała
Sunday, 24 March 2024 10:00
SMS Tychy
vs
Zagłębie Sosnowiec
Sunday, 24 March 2024 10:00
Ruch Radzionków
vs
UKS Ruch Chorzów
Sunday, 24 March 2024 10:00
Polonia Bytom
vs
Rekord Bielsko Biała
Sunday, 24 March 2024 10:00
ROW 1964 Rybnik
vs
Ruch Chorzów S.A
Sunday, 24 March 2024 10:00
Rozwój Katowice
vs
Piast Gliwice
Sunday, 24 March 2024 10:00
LKS Drzewiarz Jasienica
vs
KS Stadion Śląski
Sunday, 24 March 2024 10:00
Kolejka 18
KS Stadion Śląski
vs
Rozwój Katowice
Thursday, 28 March 2024 10:00
ROW 1964 Rybnik
vs
Piast Gliwice
Thursday, 28 March 2024 10:00
Rekord Bielsko Biała
vs
Ruch Chorzów S.A
Thursday, 28 March 2024 10:00
Ruch Radzionków
vs
Polonia Bytom
Thursday, 28 March 2024 10:00
UKS Ruch Chorzów
vs
Zagłębie Sosnowiec
Thursday, 28 March 2024 10:00
GKS Tychy
vs
SMS Tychy
Thursday, 28 March 2024 10:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
LKS Drzewiarz Jasienica
Thursday, 28 March 2024 10:00
Kolejka 19
Polonia Bytom
vs
UKS Ruch Chorzów
Sunday, 07 April 2024 10:00
SMS Tychy
vs
Ruch Chorzów S.A
Sunday, 07 April 2024 10:00
Piast Gliwice
vs
Podbeskidzie Bielsko Biała
Sunday, 07 April 2024 10:00
KS Stadion Śląski
vs
GKS Tychy
Sunday, 07 April 2024 10:00
Zagłębie Sosnowiec
vs
Rozwój Katowice
Sunday, 07 April 2024 10:00
Ruch Radzionków
vs
ROW 1964 Rybnik
Sunday, 07 April 2024 10:00
Rekord Bielsko Biała
vs
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 07 April 2024 10:00
Kolejka 20
GKS Tychy
vs
ROW 1964 Rybnik
Sunday, 14 April 2024 09:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Rozwój Katowice
Sunday, 14 April 2024 09:00
Zagłębie Sosnowiec
vs
Rekord Bielsko Biała
Sunday, 14 April 2024 09:00
LKS Drzewiarz Jasienica
vs
Ruch Radzionków
Sunday, 14 April 2024 09:00
SMS Tychy
vs
KS Stadion Śląski
Sunday, 14 April 2024 09:50
Piast Gliwice
vs
UKS Ruch Chorzów
Sunday, 14 April 2024 09:50
Ruch Chorzów S.A
vs
Polonia Bytom
Sunday, 14 April 2024 09:50
Kolejka 21
Zagłębie Sosnowiec
vs
GKS Tychy
Sunday, 21 April 2024 09:00
Ruch Radzionków
vs
Podbeskidzie Bielsko Biała
Sunday, 21 April 2024 09:00
SMS Tychy
vs
Rekord Bielsko Biała
Sunday, 21 April 2024 09:00
UKS Ruch Chorzów
vs
ROW 1964 Rybnik
Sunday, 21 April 2024 09:00
Rozwój Katowice
vs
Polonia Bytom
Sunday, 21 April 2024 09:00
Ruch Chorzów S.A
vs
KS Stadion Śląski
Sunday, 21 April 2024 09:00
Piast Gliwice
vs
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 21 April 2024 09:00
Kolejka 22
Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Rekord Bielsko Biała
Sunday, 28 April 2024 10:00
KS Stadion Śląski
vs
Polonia Bytom
Sunday, 28 April 2024 10:00
UKS Ruch Chorzów
vs
Rozwój Katowice
Sunday, 28 April 2024 10:00
Piast Gliwice
vs
Ruch Chorzów S.A
Sunday, 28 April 2024 10:00
GKS Tychy
vs
Ruch Radzionków
Sunday, 28 April 2024 10:00
Zagłębie Sosnowiec
vs
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 28 April 2024 10:00
ROW 1964 Rybnik
vs
SMS Tychy
Tuesday, 28 May 2024 10:00
Kolejka 23
Piast Gliwice
vs
Zagłębie Sosnowiec
Sunday, 05 May 2024 13:00
SMS Tychy
vs
UKS Ruch Chorzów
Sunday, 05 May 2024 13:00
ROW 1964 Rybnik
vs
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 05 May 2024 13:00
Ruch Chorzów S.A
vs
GKS Tychy
Sunday, 05 May 2024 13:00
KS Stadion Śląski
vs
Ruch Radzionków
Sunday, 05 May 2024 13:00
Rekord Bielsko Biała
vs
Rozwój Katowice
Sunday, 05 May 2024 13:00
Polonia Bytom
vs
Podbeskidzie Bielsko Biała
Sunday, 05 May 2024 13:05
Kolejka 24
Rekord Bielsko Biała
vs
GKS Tychy
Sunday, 12 May 2024 13:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
ROW 1964 Rybnik
Sunday, 12 May 2024 13:00
Rozwój Katowice
vs
SMS Tychy
Sunday, 12 May 2024 13:00
UKS Ruch Chorzów
vs
KS Stadion Śląski
Sunday, 12 May 2024 13:00
LKS Drzewiarz Jasienica
vs
Ruch Chorzów S.A
Sunday, 12 May 2024 13:00
Ruch Radzionków
vs
Zagłębie Sosnowiec
Sunday, 12 May 2024 13:00
Kolejka 25
UKS Ruch Chorzów
vs
Rekord Bielsko Biała
Sunday, 19 May 2024 13:00
KS Stadion Śląski
vs
Piast Gliwice
Sunday, 19 May 2024 13:00
Ruch Chorzów S.A
vs
Rozwój Katowice
Sunday, 19 May 2024 13:00
ROW 1964 Rybnik
vs
Polonia Bytom
Sunday, 19 May 2024 13:00
Ruch Radzionków
vs
SMS Tychy
Sunday, 19 May 2024 13:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Zagłębie Sosnowiec
Sunday, 19 May 2024 13:00
LKS Drzewiarz Jasienica
vs
GKS Tychy
Sunday, 19 May 2024 13:00
Kolejka 26
UKS Ruch Chorzów
vs
Podbeskidzie Bielsko Biała
Wednesday, 22 May 2024 13:00
Zagłębie Sosnowiec
vs
Ruch Chorzów S.A
Wednesday, 22 May 2024 13:00
GKS Tychy
vs
Polonia Bytom
Wednesday, 22 May 2024 13:00
Ruch Radzionków
vs
Piast Gliwice
Wednesday, 22 May 2024 13:00
Rekord Bielsko Biała
vs
KS Stadion Śląski
Wednesday, 22 May 2024 13:00
SMS Tychy
vs
LKS Drzewiarz Jasienica
Wednesday, 22 May 2024 13:15
ROW 1964 Rybnik
vs
Rozwój Katowice
Wednesday, 22 May 2024 13:20
Kolejka 27
SMS Tychy
vs
Podbeskidzie Bielsko Biała
Sunday, 26 May 2024 13:00
Polonia Bytom
vs
Zagłębie Sosnowiec
Sunday, 26 May 2024 13:00
GKS Tychy
vs
UKS Ruch Chorzów
Sunday, 26 May 2024 13:00
Piast Gliwice
vs
Rekord Bielsko Biała
Sunday, 26 May 2024 13:00
Ruch Chorzów S.A
vs
Ruch Radzionków
Sunday, 26 May 2024 13:00
ROW 1964 Rybnik
vs
KS Stadion Śląski
Sunday, 26 May 2024 13:00
LKS Drzewiarz Jasienica
vs
Rozwój Katowice
Sunday, 26 May 2024 13:00
Kolejka 28
Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
KS Stadion Śląski
Sunday, 02 June 2024 10:00
Piast Gliwice
vs
SMS Tychy
Sunday, 02 June 2024 10:00
Rozwój Katowice
vs
GKS Tychy
Sunday, 02 June 2024 10:00
Polonia Bytom
vs
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 02 June 2024 10:00
UKS Ruch Chorzów
vs
Ruch Chorzów S.A
Sunday, 02 June 2024 10:00
Zagłębie Sosnowiec
vs
ROW 1964 Rybnik
Sunday, 02 June 2024 10:05