U17 - II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

terminarz

Kolejka 1
LKS Sparta Lubliniec
0 - 6
GKS Katowice
sobota, 19 sierpnia 2023 14:00
Sparta Katowice
0 - 6
SMS Tychy
sobota, 19 sierpnia 2023 14:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
5 - 5
Ruch Radzionków
sobota, 19 sierpnia 2023 14:00
Rekord Bielsko Biała
12 - 0
Unia Kosztowy
sobota, 19 sierpnia 2023 14:55
ROW 1964 Rybnik
4 - 1
Victoria 1922 Częstochowa
sobota, 19 sierpnia 2023 14:55
AP Ruch Chorzów
6 - 0
Gwarek Zabrze
sobota, 19 sierpnia 2023 14:55
LKS Orzeł Palowice
0 - 3
Piast Gliwice
sobota, 19 sierpnia 2023 14:55
Kolejka 2
GKS Katowice
8 - 1
GLKS Sferanet Wilkowice
sobota, 26 sierpnia 2023 14:00
Ruch Radzionków
6 - 2
LKS Sparta Lubliniec
sobota, 26 sierpnia 2023 14:00
SMS Tychy
4 - 0
Podbeskidzie Bielsko Biała
sobota, 26 sierpnia 2023 14:00
Unia Kosztowy
4 - 1
Sparta Katowice
sobota, 26 sierpnia 2023 14:00
Gwarek Zabrze
1 - 5
Rekord Bielsko Biała
sobota, 26 sierpnia 2023 14:00
Piast Gliwice
2 - 1
AP Ruch Chorzów
sobota, 26 sierpnia 2023 14:00
ROW 1964 Rybnik
6 - 1
LKS Orzeł Palowice
sobota, 26 sierpnia 2023 14:00
Kolejka 3
LKS Orzeł Palowice
2 - 2
Victoria 1922 Częstochowa
środa, 30 sierpnia 2023 15:00
AP Ruch Chorzów
4 - 2
ROW 1964 Rybnik
środa, 30 sierpnia 2023 15:00
Rekord Bielsko Biała
7 - 0
Piast Gliwice
środa, 30 sierpnia 2023 15:00
Sparta Katowice
1 - 7
Gwarek Zabrze
środa, 30 sierpnia 2023 15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
4 - 0
Unia Kosztowy
środa, 30 sierpnia 2023 15:00
LKS Sparta Lubliniec
0 - 3
SMS Tychy
środa, 30 sierpnia 2023 15:00
GLKS Sferanet Wilkowice
3 - 2
Ruch Radzionków
środa, 30 sierpnia 2023 15:00
Kolejka 4
SMS Tychy
2 - 0
GLKS Sferanet Wilkowice
sobota, 02 września 2023 15:00
Piast Gliwice
6 - 0
Sparta Katowice
sobota, 02 września 2023 15:00
Unia Kosztowy
3 - 4
LKS Sparta Lubliniec
sobota, 02 września 2023 15:00
Gwarek Zabrze
5 - 2
Podbeskidzie Bielsko Biała
sobota, 02 września 2023 15:00
Victoria 1922 Częstochowa
0 - 2
GKS Katowice
sobota, 02 września 2023 15:00
ROW 1964 Rybnik
0 - 5
Rekord Bielsko Biała
sobota, 02 września 2023 15:05
LKS Orzeł Palowice
0 - 5
AP Ruch Chorzów
sobota, 02 września 2023 15:05
Kolejka 5
GLKS Sferanet Wilkowice
3 - 1
Unia Kosztowy
sobota, 09 września 2023 15:00
Sparta Katowice
2 - 4
ROW 1964 Rybnik
sobota, 09 września 2023 15:00
Rekord Bielsko Biała
0 - 3
LKS Orzeł Palowice
sobota, 09 września 2023 15:00
LKS Sparta Lubliniec
0 - 4
Gwarek Zabrze
sobota, 09 września 2023 15:00
GKS Katowice
6 - 0
Ruch Radzionków
sobota, 09 września 2023 15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2 - 5
Piast Gliwice
sobota, 09 września 2023 15:00
AP Ruch Chorzów
6 - 0
Victoria 1922 Częstochowa
sobota, 09 września 2023 15:05
Kolejka 6
Gwarek Zabrze
5 - 0
GLKS Sferanet Wilkowice
sobota, 16 września 2023 15:00
Piast Gliwice
5 - 2
LKS Sparta Lubliniec
sobota, 16 września 2023 15:00
SMS Tychy
1 - 1
GKS Katowice
sobota, 16 września 2023 15:00
Victoria 1922 Częstochowa
4 - 1
Ruch Radzionków
sobota, 16 września 2023 15:00
LKS Orzeł Palowice
1 - 0
Sparta Katowice
sobota, 16 września 2023 15:10
ROW 1964 Rybnik
1 - 1
Podbeskidzie Bielsko Biała
sobota, 16 września 2023 15:10
AP Ruch Chorzów
3 - 0
Rekord Bielsko Biała
sobota, 16 września 2023 15:10
Kolejka 7
Sparta Katowice
0 - 6
AP Ruch Chorzów
niedziela, 24 września 2023 15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
4 - 1
LKS Orzeł Palowice
niedziela, 24 września 2023 15:00
GLKS Sferanet Wilkowice
1 - 3
Piast Gliwice
niedziela, 24 września 2023 15:00
Ruch Radzionków
2 - 2
SMS Tychy
niedziela, 24 września 2023 15:00
Rekord Bielsko Biała
3 - 1
Victoria 1922 Częstochowa
niedziela, 24 września 2023 15:00
LKS Sparta Lubliniec
2 - 4
ROW 1964 Rybnik
niedziela, 24 września 2023 15:00
GKS Katowice
5 - 2
Unia Kosztowy
niedziela, 24 września 2023 15:00
Kolejka 8
LKS Orzeł Palowice
2 - 2
LKS Sparta Lubliniec
sobota, 30 września 2023 15:00
Gwarek Zabrze
0 - 4
GKS Katowice
sobota, 30 września 2023 15:00
Unia Kosztowy
3 - 3
Ruch Radzionków
sobota, 30 września 2023 15:00
Victoria 1922 Częstochowa
0 - 1
SMS Tychy
sobota, 30 września 2023 15:00
ROW 1964 Rybnik
3 - 2
GLKS Sferanet Wilkowice
sobota, 30 września 2023 15:15
AP Ruch Chorzów
3 - 1
Podbeskidzie Bielsko Biała
sobota, 30 września 2023 15:15
Rekord Bielsko Biała
4 - 2
Sparta Katowice
sobota, 30 września 2023 15:15
Kolejka 9
SMS Tychy
1 - 2
Unia Kosztowy
sobota, 07 października 2023 15:00
Sparta Katowice
0 - 1
Victoria 1922 Częstochowa
sobota, 07 października 2023 15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1 - 2
Rekord Bielsko Biała
sobota, 07 października 2023 15:00
LKS Sparta Lubliniec
0 - 9
AP Ruch Chorzów
sobota, 07 października 2023 15:00
GLKS Sferanet Wilkowice
4 - 1
LKS Orzeł Palowice
sobota, 07 października 2023 15:00
GKS Katowice
2 - 2
Piast Gliwice
sobota, 07 października 2023 15:00
Ruch Radzionków
3 - 5
Gwarek Zabrze
sobota, 07 października 2023 15:00
Kolejka 10
Piast Gliwice
4 - 0
Ruch Radzionków
sobota, 14 października 2023 15:00
Victoria 1922 Częstochowa
2 - 3
Unia Kosztowy
sobota, 14 października 2023 15:00
Gwarek Zabrze
2 - 1
SMS Tychy
sobota, 14 października 2023 15:00
AP Ruch Chorzów
6 - 3
GLKS Sferanet Wilkowice
sobota, 14 października 2023 15:20
ROW 1964 Rybnik
0 - 4
GKS Katowice
sobota, 14 października 2023 15:20
Rekord Bielsko Biała
2 - 4
LKS Sparta Lubliniec
sobota, 14 października 2023 15:20
Sparta Katowice
vs
Podbeskidzie Bielsko Biała
niedziela, 03 marca 2024 15:00
Kolejka 11
GLKS Sferanet Wilkowice
3 - 0
Rekord Bielsko Biała
sobota, 21 października 2023 15:00
Ruch Radzionków
4 - 0
ROW 1964 Rybnik
sobota, 21 października 2023 15:00
SMS Tychy
0 - 1
Piast Gliwice
sobota, 21 października 2023 15:00
Unia Kosztowy
2 - 3
Gwarek Zabrze
sobota, 21 października 2023 15:00
GKS Katowice
12 - 0
LKS Orzeł Palowice
sobota, 21 października 2023 15:00
LKS Sparta Lubliniec
0 - 3
Sparta Katowice
sobota, 21 października 2023 15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3 - 0
Victoria 1922 Częstochowa
sobota, 21 października 2023 15:00
Kolejka 12
Podbeskidzie Bielsko Biała
5 - 1
LKS Sparta Lubliniec
sobota, 28 października 2023 15:00
Piast Gliwice
1 - 4
Unia Kosztowy
sobota, 28 października 2023 15:00
ROW 1964 Rybnik
1 - 0
SMS Tychy
sobota, 28 października 2023 15:00
Victoria 1922 Częstochowa
3 - 2
Gwarek Zabrze
sobota, 28 października 2023 15:00
LKS Orzeł Palowice
4 - 2
Ruch Radzionków
sobota, 28 października 2023 15:25
Sparta Katowice
2 - 3
GLKS Sferanet Wilkowice
sobota, 28 października 2023 15:25
AP Ruch Chorzów
3 - 1
GKS Katowice
sobota, 28 października 2023 15:25
Kolejka 13
GLKS Sferanet Wilkowice
3 - 2
Podbeskidzie Bielsko Biała
sobota, 04 listopada 2023 15:00
SMS Tychy
16 - 0
LKS Orzeł Palowice
sobota, 04 listopada 2023 15:00
Ruch Radzionków
2 - 4
AP Ruch Chorzów
sobota, 04 listopada 2023 15:00
Gwarek Zabrze
5 - 1
Piast Gliwice
sobota, 04 listopada 2023 15:00
Unia Kosztowy
0 - 2
ROW 1964 Rybnik
sobota, 04 listopada 2023 15:00
GKS Katowice
3 - 1
Rekord Bielsko Biała
sobota, 04 listopada 2023 15:00
LKS Sparta Lubliniec
0 - 2
Victoria 1922 Częstochowa
sobota, 04 listopada 2023 15:40
Kolejka 14
Rekord Bielsko Biała
7 - 2
Ruch Radzionków
sobota, 11 listopada 2023 15:00
Sparta Katowice
0 - 13
GKS Katowice
sobota, 11 listopada 2023 15:00
LKS Orzeł Palowice
4 - 1
Unia Kosztowy
sobota, 11 listopada 2023 15:00
ROW 1964 Rybnik
0 - 0
Gwarek Zabrze
sobota, 11 listopada 2023 15:00
Victoria 1922 Częstochowa
5 - 0
Piast Gliwice
sobota, 11 listopada 2023 15:00
AP Ruch Chorzów
2 - 2
SMS Tychy
sobota, 11 listopada 2023 15:00
LKS Sparta Lubliniec
3 - 4
GLKS Sferanet Wilkowice
sobota, 11 listopada 2023 15:45
Kolejka 15
Piast Gliwice
2 - 2
ROW 1964 Rybnik
sobota, 18 listopada 2023 15:00
Gwarek Zabrze
6 - 0
LKS Orzeł Palowice
sobota, 18 listopada 2023 15:00
GLKS Sferanet Wilkowice
5 - 3
Victoria 1922 Częstochowa
sobota, 18 listopada 2023 15:00
GKS Katowice
3 - 1
Podbeskidzie Bielsko Biała
sobota, 18 listopada 2023 15:50
Ruch Radzionków
6 - 1
Sparta Katowice
sobota, 18 listopada 2023 15:50
SMS Tychy
4 - 2
Rekord Bielsko Biała
sobota, 18 listopada 2023 15:50
Unia Kosztowy
1 - 4
AP Ruch Chorzów
sobota, 18 listopada 2023 15:50
Kolejka 16
Victoria 1922 Częstochowa
2 - 2
ROW 1964 Rybnik
sobota, 09 marca 2024 10:00
Piast Gliwice
3 - 0
LKS Orzeł Palowice
sobota, 09 marca 2024 10:00
Gwarek Zabrze
2 - 2
AP Ruch Chorzów
sobota, 09 marca 2024 10:00
SMS Tychy
1 - 1
Sparta Katowice
sobota, 09 marca 2024 10:00
Ruch Radzionków
3 - 2
Podbeskidzie Bielsko Biała
sobota, 09 marca 2024 10:00
Unia Kosztowy
vs
Rekord Bielsko Biała
sobota, 09 marca 2024 10:00
GKS Katowice
3 - 2
LKS Sparta Lubliniec
sobota, 09 marca 2024 10:00
Kolejka 17
GLKS Sferanet Wilkowice
0 - 1
GKS Katowice
sobota, 16 marca 2024 11:00
Rekord Bielsko Biała
7 - 3
Gwarek Zabrze
sobota, 16 marca 2024 11:00
LKS Sparta Lubliniec
3 - 2
Ruch Radzionków
sobota, 16 marca 2024 11:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0 - 3
SMS Tychy
sobota, 16 marca 2024 11:00
AP Ruch Chorzów
3 - 0
Piast Gliwice
sobota, 16 marca 2024 11:00
Sparta Katowice
3 - 1
Unia Kosztowy
sobota, 16 marca 2024 11:00
LKS Orzeł Palowice
0 - 3
ROW 1964 Rybnik
sobota, 16 marca 2024 11:05
Kolejka 18
Gwarek Zabrze
3 - 4
Sparta Katowice
sobota, 23 marca 2024 11:00
Piast Gliwice
2 - 3
Rekord Bielsko Biała
sobota, 23 marca 2024 11:00
Ruch Radzionków
4 - 1
GLKS Sferanet Wilkowice
sobota, 23 marca 2024 11:00
SMS Tychy
0 - 2
LKS Sparta Lubliniec
sobota, 23 marca 2024 11:00
Victoria 1922 Częstochowa
3 - 0
LKS Orzeł Palowice
sobota, 23 marca 2024 11:00
ROW 1964 Rybnik
3 - 4
AP Ruch Chorzów
sobota, 23 marca 2024 11:00
Unia Kosztowy
1 - 0
Podbeskidzie Bielsko Biała
sobota, 23 marca 2024 11:10
Kolejka 19
Rekord Bielsko Biała
vs
ROW 1964 Rybnik
środa, 27 marca 2024 14:00
LKS Sparta Lubliniec
1 - 5
Unia Kosztowy
środa, 27 marca 2024 14:00
GLKS Sferanet Wilkowice
2 - 2
SMS Tychy
środa, 27 marca 2024 14:00
GKS Katowice
2 - 2
Victoria 1922 Częstochowa
środa, 27 marca 2024 14:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3 - 1
Gwarek Zabrze
środa, 27 marca 2024 14:00
AP Ruch Chorzów
3 - 0
LKS Orzeł Palowice
środa, 27 marca 2024 14:00
Sparta Katowice
2 - 1
Piast Gliwice
środa, 27 marca 2024 14:00
Kolejka 20
LKS Orzeł Palowice
0 - 3
Rekord Bielsko Biała
sobota, 06 kwietnia 2024 14:00
Ruch Radzionków
0 - 1
GKS Katowice
sobota, 06 kwietnia 2024 14:00
Victoria 1922 Częstochowa
0 - 5
AP Ruch Chorzów
sobota, 06 kwietnia 2024 14:00
Unia Kosztowy
vs
GLKS Sferanet Wilkowice
sobota, 06 kwietnia 2024 14:00
Piast Gliwice
3 - 3
Podbeskidzie Bielsko Biała
sobota, 06 kwietnia 2024 14:00
Gwarek Zabrze
3 - 3
LKS Sparta Lubliniec
sobota, 06 kwietnia 2024 14:00
ROW 1964 Rybnik
2 - 0
Sparta Katowice
sobota, 06 kwietnia 2024 14:45
Kolejka 21
GKS Katowice
8 - 2
SMS Tychy
środa, 13 marca 2024 14:00
Ruch Radzionków
4 - 3
Victoria 1922 Częstochowa
środa, 13 marca 2024 14:00
GLKS Sferanet Wilkowice
vs
Gwarek Zabrze
środa, 13 marca 2024 14:50
LKS Sparta Lubliniec
3 - 5
Piast Gliwice
środa, 13 marca 2024 14:50
Sparta Katowice
3 - 0
LKS Orzeł Palowice
sobota, 13 kwietnia 2024 14:00
Rekord Bielsko Biała
3 - 1
AP Ruch Chorzów
sobota, 13 kwietnia 2024 14:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0 - 6
ROW 1964 Rybnik
sobota, 13 kwietnia 2024 14:00
Kolejka 22
SMS Tychy
3 - 1
Ruch Radzionków
sobota, 20 kwietnia 2024 13:00
Unia Kosztowy
0 - 2
GKS Katowice
sobota, 20 kwietnia 2024 14:00
AP Ruch Chorzów
2 - 3
Sparta Katowice
sobota, 20 kwietnia 2024 14:00
Victoria 1922 Częstochowa
3 - 1
Rekord Bielsko Biała
sobota, 20 kwietnia 2024 14:00
Piast Gliwice
7 - 0
GLKS Sferanet Wilkowice
sobota, 20 kwietnia 2024 14:00
ROW 1964 Rybnik
6 - 2
LKS Sparta Lubliniec
sobota, 20 kwietnia 2024 14:55
LKS Orzeł Palowice
0 - 3
Podbeskidzie Bielsko Biała
sobota, 20 kwietnia 2024 14:55
Kolejka 23
LKS Sparta Lubliniec
3 - 0
LKS Orzeł Palowice
sobota, 27 kwietnia 2024 11:00
Ruch Radzionków
3 - 2
Unia Kosztowy
sobota, 27 kwietnia 2024 11:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3 - 2
AP Ruch Chorzów
sobota, 27 kwietnia 2024 11:00
Sparta Katowice
2 - 3
Rekord Bielsko Biała
sobota, 27 kwietnia 2024 11:00
GLKS Sferanet Wilkowice
2 - 1
ROW 1964 Rybnik
sobota, 27 kwietnia 2024 11:55
GKS Katowice
3 - 0
Gwarek Zabrze
sobota, 27 kwietnia 2024 11:56
SMS Tychy
2 - 1
Victoria 1922 Częstochowa
niedziela, 28 kwietnia 2024 11:00
Kolejka 24
Gwarek Zabrze
4 - 2
Ruch Radzionków
czwartek, 04 maja 2000 12:10
Rekord Bielsko Biała
7 - 0
Podbeskidzie Bielsko Biała
środa, 24 kwietnia 2024 12:00
Piast Gliwice
0 - 0
GKS Katowice
środa, 01 maja 2024 12:00
LKS Orzeł Palowice
0 - 3
GLKS Sferanet Wilkowice
sobota, 04 maja 2024 12:00
Victoria 1922 Częstochowa
3 - 8
Sparta Katowice
sobota, 04 maja 2024 12:00
Unia Kosztowy
3 - 1
SMS Tychy
niedziela, 05 maja 2024 12:00
AP Ruch Chorzów
7 - 4
LKS Sparta Lubliniec
niedziela, 05 maja 2024 12:00
Kolejka 25
SMS Tychy
4 - 2
Gwarek Zabrze
sobota, 11 maja 2024 10:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2 - 3
Sparta Katowice
sobota, 11 maja 2024 10:00
LKS Sparta Lubliniec
4 - 1
Rekord Bielsko Biała
sobota, 11 maja 2024 10:00
Ruch Radzionków
1 - 4
Piast Gliwice
sobota, 11 maja 2024 10:00
GLKS Sferanet Wilkowice
0 - 2
Rekord Bielsko Biała
sobota, 11 maja 2024 10:00
Unia Kosztowy
1 - 2
Victoria 1922 Częstochowa
sobota, 11 maja 2024 10:15
GKS Katowice
3 - 2
ROW 1964 Rybnik
sobota, 11 maja 2024 10:15
Kolejka 26
Victoria 1922 Częstochowa
2 - 2
Podbeskidzie Bielsko Biała
piątek, 17 maja 2024 10:00
Sparta Katowice
6 - 1
LKS Sparta Lubliniec
sobota, 18 maja 2024 10:00
ROW 1964 Rybnik
6 - 3
Ruch Radzionków
sobota, 18 maja 2024 10:00
Rekord Bielsko Biała
5 - 1
GLKS Sferanet Wilkowice
sobota, 18 maja 2024 10:00
Gwarek Zabrze
2 - 1
Unia Kosztowy
sobota, 18 maja 2024 10:00
Piast Gliwice
2 - 4
SMS Tychy
sobota, 18 maja 2024 10:20
LKS Orzeł Palowice
0 - 3
GKS Katowice
sobota, 18 maja 2024 10:20
Kolejka 27
SMS Tychy
2 - 1
ROW 1964 Rybnik
piątek, 24 maja 2024 10:00
LKS Sparta Lubliniec
1 - 8
Podbeskidzie Bielsko Biała
piątek, 24 maja 2024 10:00
Ruch Radzionków
3 - 0
LKS Orzeł Palowice
piątek, 24 maja 2024 10:00
Gwarek Zabrze
0 - 0
Victoria 1922 Częstochowa
piątek, 24 maja 2024 10:25
GLKS Sferanet Wilkowice
3 - 4
Sparta Katowice
sobota, 25 maja 2024 10:00
GKS Katowice
1 - 2
AP Ruch Chorzów
sobota, 25 maja 2024 10:25
Unia Kosztowy
2 - 0
Piast Gliwice
sobota, 25 maja 2024 10:25
Kolejka 28
LKS Orzeł Palowice
0 - 3
SMS Tychy
piątek, 31 maja 2024 10:00
Piast Gliwice
0 - 3
Gwarek Zabrze
piątek, 31 maja 2024 10:00
ROW 1964 Rybnik
4 - 0
Unia Kosztowy
piątek, 31 maja 2024 10:00
AP Ruch Chorzów
4 - 2
Ruch Radzionków
piątek, 31 maja 2024 10:00
Rekord Bielsko Biała
2 - 4
GKS Katowice
piątek, 31 maja 2024 10:00
Victoria 1922 Częstochowa
2 - 1
LKS Sparta Lubliniec
piątek, 31 maja 2024 10:30
Kolejka 29
Ruch Radzionków
5 - 0
Rekord Bielsko Biała
sobota, 08 czerwca 2024 10:00
Piast Gliwice
4 - 2
Victoria 1922 Częstochowa
sobota, 08 czerwca 2024 10:00
Gwarek Zabrze
1 - 3
ROW 1964 Rybnik
sobota, 08 czerwca 2024 10:00
SMS Tychy
2 - 2
AP Ruch Chorzów
sobota, 08 czerwca 2024 10:00
GLKS Sferanet Wilkowice
2 - 5
LKS Sparta Lubliniec
sobota, 08 czerwca 2024 10:00
Unia Kosztowy
3 - 0
LKS Orzeł Palowice
sobota, 08 czerwca 2024 10:30
GKS Katowice
4 - 1
Sparta Katowice
niedziela, 09 czerwca 2024 10:00
Kolejka 30
Podbeskidzie Bielsko Biała
4 - 1
GKS Katowice
czwartek, 06 czerwca 2024 10:00
ROW 1964 Rybnik
vs
Piast Gliwice
sobota, 15 czerwca 2024 10:00
LKS Orzeł Palowice
0 - 3
Gwarek Zabrze
niedziela, 16 czerwca 2024 10:00