Trzy drużyny Centrum Szkolenia Ruch Chorzów na podium w Marex Cup im. Gerarda Cieślika!

10 gru 2023 | 19:57

W niedzielę 10 grudnia obył się kolejny już turniej, który został zorganizowany przez nasze Centrum Szkolenia. Tym razem na halowym parkiecie rywalizowali zawodnicy z kategorii wiekowej U13.

Drużyny biorące udział w turnieju zostały podzielone na dwie grupy. Po rozgrywkach fazy wstępnej przyszedł czas na grę o poszczególne miejsca. W końcowym rezultacie na trzech pierwszych miejscach uplasowały się trzy drużyny reprezentujące Centrum Szkolenia Ruch Chorzów!

Wyniki Marex Cup im. Gerarda Cieślika:

Grupa A

AP Ruch Chorzów (niebiescy) - UKS Ruch Chorzów (biali) 6:0

Górnik Radlin - APN Siemianowice 0:1

AP Ruch Chorzów (niebiescy) - Górnik Radlin 5:0

UKS Ruch Chorzów (biali) - APN Siemianowice 0:3

AP Ruch Chorzów (niebiescy) - APN Siemianowice 7:0

UKS Ruch Chorzów (biali) - Górnik Radlin 1:2

Grupa B

UKS Ruch Chorzów (niebiescy) - AP Ruch Chorzów (biali) 0:1

Urania Ruda Śląska - Gwarek Ornotowice 0:1

UKS Ruch Chorzów (niebiescy) - Urania Ruda Śląska 1:0

AP Ruch Chorzów (biali) - Gwarek Ornotowice 3:0

UKS Ruch Chorzów (niebiescy) - Gwarek Ornotowice 5:1

AP Ruch Chorzów (biali) - Urania Ruda Śląska 3:2

Mecze o miejsca 5-8

Górnik Radlin - Urania Ruda Śląska 0:4

UKS Ruch Chorzów (biali) - Gwarek Ornotowice 1:1 k. 3:1

Mecz o 7 miejsce

Górnik Radlin - Gwarek Ornotowice 0:1

Mecz o 5 miejsce

UKS Ruch Chorzów (biali) - Urania Ruda Śląska 1:4

Półfinały

AP Ruch Chorzów (biali) - APN Siemianowice 2:0

AP Ruch Chorzów (niebiescy) - UKS Ruch Chorzów (niebiescy) 0:1

Mecz o 3 miejsce

APN Siemianowice - AP Ruch Chorzów (niebiescy) 0:5

Finał

AP Ruch Chorzów (biali) - UKS Ruch Chorzów (niebiescy) 1:0

Klasyfikacja końcowa:

1. AP Ruch Chorzów (biali)

2. UKS Ruch Chorzów (niebiescy)

3. AP Ruch Chorzów (niebiescy)

4. APN Siemianowice

5. Urania Ruda Śląska

6. UKS Ruch Chorzów (biali)

7. Gwarek Ornotowice

8. Górnik Radlin

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Szymon Lenik (UKS Ruch Chorzów)

Najlepszy strzelec: Bartosz Zając (Urania Ruda Śląska)

Najlepszy zawodnik: Dawid Januszczak (AP Ruch Chorzów)

 

Wszystkim uczestnikom, Sponsorowi turnieju – Marex, także wolontariuszom, którzy pomogli w organizacji imprezy, składamy serdeczne podziękowania.

 

 

Kolejne artykuły:

  • Kolejna porcja meczów ligowych!

    18.04.2024
  • U17: ''Dzięki dojrzałości zgarnęliśmy 3 punkty" - Juniorzy młodsi odwrócili losy meczu

    17.04.2024
  • U17 III: ''Brak koncentracji mógł przysporzyć kłopotów" - Akademia zwycięża derbowe spotkanie

    17.04.2024
  • U17: ''Po zmianach gra uległa poprawie" - Domowe zwycięstwo z Rozwojem

    15.04.2024
  • U16: ''Kontrolę nad meczem przejęli zawodnicy Akademii" - Mecz przyjaźni w lidze B2 za nami

    14.04.2024
  • U14: ''Należą się duże brawa dla zawodników'' - Trzecie z rzędu zwycięstwo trampkarzy młodszych!

    14.04.2024
  • U14: ''Zagraliśmy wedle naszych oczekiwań" - Wysokie zwycięstwo z Górnikiem Wesoła

    14.04.2024
  • U12: ''Po składnych akcjach dochodziliśmy do sytuacji'' - Młodzicy młodsi z kompletem punktów

    14.04.2024
  • U17 II: ''Po zdobyciu gola było już za późno" - Porażka w Bielsku Białej

    14.04.2024
  • U19: ''Trzy punkty z wymagającym rywalem'' - Domowe zwycięstwo z Polonią Bytom

    13.04.2024