U12: ''Zadecydował początek meczu'' - Zwycięstwo młodzików młodszych w Jaworznie

29 paź 2023 | 09:00

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

UKS Akademia 2012 Jaworzno - Ruch Chorzów 1:3 (0:2)

Bramki: Machaczka, Jurczenia, Michałek

Skład: Ciupa R., Bargiel A., Kandzior T., Basiński J., Buczek K., Pawlik M., Machaczka M., Podstawski D., Jurczenia D., Jaron J., Nikodem V., Michałek N, Raczkowski K. ; trener: Sławomir Podlas

Trener Sławomir Podlas: Po dzisiejszym meczu mogę powiedzieć: uffff dobrze, że wygraliśmy. To nie był nasz dzień, nie byliśmy dzisiaj tą drużyną, która zawsze trzyma wysoki poziom gry. O zwycięstwie na pewno zadecydował początek meczu gdzie po 6 minutach prowadziliśmy już 2:0. Od tego momentu nasza gra się diametralnie zmienila. Nie potrafiliśmy dłużej utrzymać się przy piłce, nasze podania były niedokladne, brakowało płynności i większej aktywności bez piłki. Rzadko stwarzaliśmy jakiekolwiek sytuacje bramkowe, a swoja slabą postawą w defensywie pozwalaliśmy przeciwnikowi na co raz to więcej. Mecz zakończył się mimo wszystko naszym zasłużonym zwyciestwem, ale z gry dzisiaj nie jestem zadowolony. Wiem, że chłopakom zawsze bardzo zależy na dobrej grze i wierzę, że juz w najbliższym meczy pokażemy znów nasz wysoki poziom i styl, którym się charakteryzujemy od początku rozgrywek.

Kolejne artykuły:

• U19: ''Trzy punkty z wymagającym rywalem'' - Domowe zwycięstwo z Polonią Bytom