U16: ''Uzyskaliśmy przewagę w drugiej połowie" - Juniorzy młodsi zwyciężają w lidze B2

6 kwi 2024 | 17:00

IV OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B2

Ruch Chorzów - Czarni Sosnowiec 3:1 (1:0)

Bramki: Rams 3

Ruch: Sprot (55' Pietraszewski), Adamczyk (46' Guangwei), Chodzidło, Figura, Hamela (46' Kozłowski), Mateja (65' Tkocz), Raida, Rams, Teodorczyk (46' Cisowski), Wach (46' Łanecki), Wojciuch; trener: Jan Sochań

Trener Jan Sochań: Dzisiejszy mecz nie był wielkim widowiskiem. Gra była szarpana, przerywana spalonymi i faulami. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 po rzucie karnym. Jeżeli chodzi o naszych chłopców, to uzyskali przewagę w grze w drugiej połowie meczu, co przełożyli na kolejne dwa trafienia. Po trzeciej bramce oddaliśmy inicjatywę rywalom, co też wykorzystali, strzelając bramkę z rzutu karnego i ustalając wynik spotkania na 3:1. Wszystkie bramki dla naszego zespołu strzelił Mateusz Rams.

Kolejne artykuły:

• U13: ''Gospodarze wyszli bardziej zdeterminowani" - Wyjazdowa porażka w Zawierciu