U17: ''Było to trudne spotkanie" - Zwycięstwo juniorów w Sosnowcu

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 0:1 (0:0)

Bramka: Garbiec

Ruch: Grzegorzyca, Latusek, Krzempek, Klaja, Garbiec, Sonita, Lenert, Bogusz, Ścigany ( 65' Wencel), Traczyk, Łukowiak ; trener: Jakub Brzozowski

Rezerwowi : Liber, Wysokiński, Gielza, Sałaj, Kędziera, Herman, Drozdziok

Trener Jakub Brzozowski: Był to dla nas bardzo trudne spotkanie, szczególnie pierwsza połowa, w której za dużo nam nie wychodziło, mieliśmy problem żeby utrzymać się przy piłce i tak naprawdę za dużo w tej pierwszej części sie nie działo po obydwu stronach. W drugiej połowie wyglądało to już zdecydowanie lepiej jeśli chodzi o nasza grę, mieliśmy przewagę, stworzyliśmy kilka sytuacji czego konsekwencją była bramka na 1-0. Po strzelonej bramce bardzo dobrze kontrolowaliśmy przebieg tego spotkania i spokojnie utrzymaliśmy wynik do końca meczu.

Kolejne artykuły:

• U19: ''Trzy punkty z wymagającym rywalem'' - Domowe zwycięstwo z Polonią Bytom