U17 II: ''Szkoda tego spotkania" - Juniorzy młodsi remisują w Tychach

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

SMS Tychy - Ruch Chorzów 2:2

Bramki: Wencel, Gajda

Ruch: Sęktas, Kędziera, Wnęk, Wysokiński, Herman, Wencel, Droździok, Gajda, Witoszek, Krzyżak, Kapuśniak; trener: Daniel Tukaj

Trener Daniel Tukaj: Tym razem bardzo dobrze udało nam się rozpocząć ten mecz bo już od szóstej minuty prowadziliśmy 1:0. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, obydwie drużyny nie stwarzały sobie zbyt wiele sytuacji bramkowych, mecz toczył się raczej w środku pola. Drugą połowę zaczęliśmy również bardzo dobrze, bo podobnie jak w pierwszej części trafiliśmy do siatki przeciwnika, następnie stworzyliśmy sobie jeszcze trzy sytuacje bramkowe, z których powinniśmy zdobyć kolejne bramki i zamknąć mecz. Lecz to drużyna gospodarzy zdobyła bramkę kontaktową z rzutu karnego po dosyć przypadkowej ręce polu karnym. Ta bramka dodała gospodarzom wiatru w żagle i starali się doprowadzić do remisu, co niestety udało im się na kwadrans przed końcem. My natomiast próbowaliśmy jeszcze odwrócić losy spotkania lecz zabrakło czasu. Szkoda tego spotkania, bo na pewno mogliśmy wywieść z Tychów trzy punkty. Mecze z Tychami mają zawsze podobną dramaturgię, bo w meczu pierwszej rundy to my przegrywaliśmy dwa zero i w ostatnich minutach doprowadziliśmy do remisu.

Kolejne artykuły:

• U19: ''Stanęliśmy na wysokości zadania'' - Drużyna juniorów starszych zwyciężyła w Pucharze Rekpol!