U17 III: ''Byliśmy nieskuteczni" - Porażka na zakończenie rundy wiosennej

III Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

APN Siemianowice Śląskie - Ruch Chorzów 6:4

Bramki: Cisowski 3, Benducki

Ruch:Kowalski (46' Wątroba), Adamczyk, Cisowski, Benducki, Hamela (46' Kozłowski), Krzon, Łanecki, Pietrzak, Rams, Wojciuch, Wróbel (46' Teodorzyk) ; trener: Daniel Tukaj

Trener Daniel Tukaj: Ostatniego meczu w trzeciej lidze nie zaczęliśmy zbyt dobrze, bo zanim spotkanie rozpoczęło się na dobre to już w 15 minucie przegrywaliśmy 2:0. Później jednak udało nam się opanować sytuację na boisku i wykorzystaliśmy dwie z wielu sytuacji, co pozwoliło nam już remisować. Niestety w ostatnich 2 minutach pierwszej połowy dopuściliśmy do dwóch strzałów z dystansu i na przerwę musieliśmy schodzić przegrywając 4:2. W drugiej połowie mecz także był bardzo otwarty obydwie drużyny stworzyły sobie sytuację, nam udało się zdobyć bramkę kontaktową i staraliśmy się zdobyć kolejne, lecz byliśmy ponownie nieskuteczni. Drużyna z Siemianowic wykorzystała dwie swoje sytuacje i zabrakło nam czasu żeby dogonić rywala. Niestety kończymy tę rundę porażką, która jest jedyną naszą porażką w tej lidze.

19.06.2024
  • WAKACJE Z RUCHEM - EDYCJA 2024 ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW !

19.06.2024
  • U14: ''Cieszy nas zwycięstwo'' - Wygrana dająca awans do II ligi!

15.06.2024
  • U15: ''Publiczność zobaczyła ciekawe spotkanie" - Zwycięstwo dające mistrzostwo I ligi!