U17: ''Jesteśmy zadowoleni" - Zwycięstwo w pierwszym wiosennym spotkaniu

​​​​Ruch Chorzów - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 5:0 (3:0)

Bramki: Szczepaniak 2, Łukowiak, Brendzel, Sonita

Ruch: Kuc, Kloc (80' Nowinski), Imiolek Latusek, Traczyk (77' Glonek), Myśliwiec, Łukowiak (68' Cabon), Wolski, Brendzel (60' Sonita), Magusiak (60'Lenert), Szczepaniak (80' Gielza)trener:  Jakub Brzozowski

Rezerwowi: Jakubowski, Traczyk , Latusek, Wysokiński, Gielza

Trener Jakub Brzozowski: Bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu, mimo niełatwych warunków panujących na boisku dzisiejszego dnia, potrafiliśmy zdominować przeciwnika, więc tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że ten pierwszy inauguracyjny mecz w tej rundzie wygrywamy w takim stylu. Dobrze rozpoczęliśmy, bo już po pierwszych 15 minutach prowadziliśmy 1-0. Po bramce grało nam się już zdecydowanie lepiej, nie pozwalaliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele, a sami stworzyliśmy sobie kilka bardzo dobrych sytuacji, które zamienialiśmy na kolejne dwie bramki. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, wykonaliśmy kilka zmian personalnych w drugiej połowie, które utrzymały nam jakość gry i na pewno wprowadziły dużo ożywienia w nasze szeregi czego konsekwencją były kolejne dwie bramki i w końcowym rezultacie wygraliśmy 5-0. Dodatkowo jesteśmy również zadowoleni, że mimo dużej ilości sytuacji w ofensywie dalej byliśmy czujni w obronie i nie straciliśmy żadnej bramki. Gratulacje dla całej drużyny, za grę w tych niełatwych warunkach i zaangażowanie, bo każdy z zawodników dołożył dzisiaj cegiełkę do tego zwycięstwa.

Kolejne artykuły:

• U19: ''Trzy punkty z wymagającym rywalem'' - Domowe zwycięstwo z Polonią Bytom