U17: ''Mieliśmy kontrolę nad przebiegiem spotkania" - Zwycięstwo w derbach Centrum Szkolenia

2 wrz 2023 | 17:55

III Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów 1:4

Bramki: Gneza 2, Witoszek, Sabiniok

Ruch: Franek, Czarnobaj, Bogusz, Gneza, Krzempek, Krzon, Prukop, Sabiniok, Skrabski, Witoszek, Zieliński, Adamczyk, Muskietorz, Sonita, Sprot, Urbanek; trener: Daniel Tukaj

Trener Daniel Tukaj: Myślę, że od początku mieliśmy kontrolę nad przebiegiem spotkania. Byliśmy częściej przy piłce, cierpliwie rozgrywając każdą akcje, tworząc sobie sytuacje bramkowe. Niestety podobnie jak poprzednich meczach szwankowała nasze skuteczność, dlatego do przerwy prowadziliśmy tylko 2:0. Na początku drugiej połowy przytrafił nam się jeden błąd w defensywie, który wykorzystała duzyna uks-u. Jednak ta bramka kontaktowa nie zmieniła obrazu meczu. Dalej to my byliśmy drużyną lepiej grającą co potwierdziliśmy zdobywając kolejne dwie bramki i dzięki temu przypieczętowaliśmy nasze zasłużone zwycięstwo.

14.04.2024
  • U14: ''Należą się duże brawa dla zawodników'' - Trzecie z rzędu zwycięstwo trampkarzy młodszych!

14.04.2024
  • U14: ''Zagraliśmy wedle naszych oczekiwań" - Wysokie zwycięstwo z Górnikiem Wesoła

14.04.2024
  • U12: ''Po składnych akcjach dochodziliśmy do sytuacji'' - Młodzicy młodsi z kompletem punktów