U17: ''Słaby mecz w naszym wykonaniu" - Wyjazdowa porażka w Bielsku Białej

14 maj 2024 | 10:00

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Podbeskidzie Bielsko Biała - Ruch Chorzów 1:0 (1:0)

Ruch: Liber , Kaczor, Czarnobaj (Wnęk 75’), Krzempek, Skrabski, Garbiec (Sałaj 70’), Muskietorz, Sonita (Brusik 60’), Gielza (Dyduch 45’), Wencel, Lenert; trener: Jakub Brzozowski

Trener Jakub Brzozowski: Słaby mecz w naszym wykonaniu, pierwsza połowa praktycznie bez sytuacji bramkowych z obydwu stron, natomiast daliśmy się zaskoczyć i po rzucie wolnym w 44 minucie i dośrodkowaniu straciliśmy bramkę na 1-0. W drugiej połowie nasza gra wyglądała trochę lepiej, ale w momencie jak dochodziliśmy do sytuacji zabrakło skuteczności, a momentami również szczęścia, bo dwa razy piłka po naszym uderzeniu trafiła w słupek.

Kolejne artykuły:

• U14: ''Musieliśmy gonić wynik' - Trampkarze młodsi pokonują MKS Będzin

15.06.2024
  • U13: ''Konsekwentnie wykorzystywaliśmy swoje sytuacje" - Wyjazdowe zwycięstwo w Sosnowcu

15.06.2024
  • U19: ''Stanęliśmy na wysokości zadania'' - Drużyna juniorów starszych zwyciężyła w Pucharze Rekpol!