MINEC Cup za nami! AP Ruch Chorzów na najwyższym stopniu podium!

2 gru 2023 | 19:57

W niedzielne popołudnie zakończył się kolejny turniej zorganizowany przez nasze Centrum Szkolenia. Tym razem w MINEC CUP im. Antoniego Nieroby uczestniczyli zawodnicy urodzeni w 2012 roku.

Osiem drużyn biorących udział w turnieju rozlosowano na dwie grupy, w których toczyła się rywalizacja systemem gier ,,każdy z każdym''. Pozycja w tabeli w poszczególnych grupach decydowała o tym, o które miejsce w klasyfikacji generalnej walczyć będzie dany zespół. Ostatecznym zwycięscą turnieju okazała się Akademia Piłkarska Ruch Chorzów!

Wyniki MINEC CUP im. Antoniego Nieroby:

Grupa A

AP Ruch Chorzów (niebiescy) - UKS Ruch Chorzów (biali) 5:1

SMS Ruda Śląska - LKS Gardawice 5:1

AP Ruch Chorzów - SMS Ruda Śląska 0:0

UKS Ruch Chorzów (biali) - LKS Gardawice 1:2

AP Ruch Chorzów (niebiescy) - LKS Gardawice 5:0

UKS Ruch Chorzów (biali) - SMS Ruda Śląska 0:6

Grupa B

UKS Ruch Chorzów (niebiescy) - AP Ruch Chorzów (biali) 1:6

Urania Ruda Śląska - SALOS Dąbrowa Górnicza 1:0

UKS Ruch Chorzów (niebiescy) - Urania Ruda Śląska 0:2

AP Ruch Chorzów (biali) - SALOS Dąbrowa Górnicza 1:0

UKS Ruch Chorzów (niebiescy) - SALOS Dąbrowa Górnicza  0:1

AP Ruch Chorzów (biali) - Urania Ruda Śląska 6:3

Mecze o miejsca 5-8

LKS Gardawice - UKS Ruch Chorzów (niebiescy) 0:1

UKS Ruch Chorzów (biali) - SALOS Dąbrowa Górnicza 0:3

Mecz o 7 miejsce

LKS Gardawice - UKS Ruch Chorzów (biali) 0:0 k. 6:5

Mecz o 5 miejsce

UKS Ruch Chorzów (niebiescy) - SALOS Dąbrowa Górnicza 1:3

Półfinały

SMS Ruda Śląska - Urania Ruda Śląska 5:0

AP Ruch Chorzów (niebiescy) - AP Ruch Chorzów (biali) 2:2 k. 3:4

Mecz o 3 miejsce

Urania Ruda Śląska - AP Ruch Chorzów (niebiescy) 1:3

Finał

AP Ruch Chorzów (biali) - SMS Ruda Śląska 2:2 k. 2:1

Klasyfikacja końcowa:

1. AP Ruch Chorzów (biali)

2. SMS Ruda Śląska

3. AP Ruch Chorzów (niebiescy)

4. Urania Ruda Śląska

5. SALOS Dąbrowa Górnicza

6. UKS Ruch Chorzów (niebiescy)

7. LKS Gardawice

8. UKS Ruch Chorzów (biali)

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Ciupa Rafał (AP Ruch Chorzów)

Najlepszy strzelec: Jurczenia Dawid (AP Ruch Chorzów)

Najlepszy zawodnik: Panewski Kamil (SMS Ruda Śląska)

 

Wszystkim uczestnikom, Sponsorowi turnieju – Minec, także wolontariuszom, którzy pomogli w organizacji imprezy, składamy serdeczne podziękowania.

 

Galeria z wydarzenia znajduje się tutaj.

Kolejne artykuły:

  • U19: ''Trzy punkty z wymagającym rywalem'' - Domowe zwycięstwo z Polonią Bytom

    13.04.2024
  • Tygodniowy rozkład ligowy

    12.04.2024
  • U17 III: ''Mecz prowadzony był w przyjaznej atmosferze" - Poranne derby Centrum Szkolenia

    12.04.2024
  • U13: ''Spotkanie rozpoczynamy bardzo bojaźliwie" - Rozwój wygrywa w meczu młodzików

    10.04.2024
  • U17 III: ''Wynik wskazuje na przebieg meczu" - Wysokie zwycięstwo na Kresach

    10.04.2024
  • U17: ''Gratulacje dla drużyny" - Juniorzy młodsi wygrywają w derbach

    08.04.2024
  • U14: ''Mecz z kategorii tych do jednej bramki'' - Kanonada strzelecka w Dąbrowie Górniczej

    07.04.2024
  • U16: ''Uzyskaliśmy przewagę w drugiej połowie" - Juniorzy młodsi zwyciężają w lidze B2

    06.04.2024
  • U19: ''Trudna przeprawa za nami'' - Wyjazdowe zwycięstwo juniorów!

    06.04.2024
  • U13: ''Nie potrafimy zamknąć meczu" - Remis w spotkaniu młodzików

    06.04.2024